Reklama
laury_2013_2_1W 1992 r. działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wystąpili z inicjatywą nagradzania Laurami ludzi nieprzeciętnych, wyróżniające się firmy, organizacje i instytucje, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Laury Umiejętności i Kompetencji na trwale wpisały się w polską rzeczywistość. Kolejne edycje poszerzają ich zasięg w kierunku zjednoczonej Europy i świata. Historyczne przemiany w sferze politycznej i gospodarczej wymagają nadania nowej rangi przedsiębiorcom, kadrom zarządzającym, politykom, dyplomatom, ludziom nauki i kultury. Samorządowi gospodarczemu przypadła ważna rola wspierania i promowania podmiotów polskiej gospodarki i pobudzania jej rozwoju.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się już XXII edycja Laurów Umiejętności i Kompetencji. Kolejny raz Diamentowymi, Kryształowymi, Platynowymi oraz Złotymi Laurami nagradzać będziemy ludzi wybitnych, którzy swoją pracą i talentami kreują sukces w swoich organizacjach.

Finał tegorocznej edycji odbędzie się 18 stycznia 2014 r. podczas uroczystej gali w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Jak co roku, w wydarzeniu udział weźmie ponad 2000 gości – parlamentarzystów, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, administracji rządowej i samorządowej oraz przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i sięgnięcia po Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji. Kapituła utworzyła dwie nowe kategorie Złotych Laurów, a mianowicie: Firma Rodzinna i Przedsiębiorcza Kobieta, dając tym samym większe szansę na pokazanie swoich dokonań i sukcesów w nowych obszarach. Więcej informacji uzyskać można pod adresem www.laury.rig.katowice.pl.


mat. prasowe RIG w Katowicach

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo