Reklama
Przyciemnione światła, stroboskopy, dyskotekowe kule, graffiti z widokiem na Nowy Jork i wizualizacje chmur. To nie opis nowej warszawskiej imprezowni a RiDE Warsaw – pierwszego butikowego studio indoor cycling w Polsce. Ten wyjątkowy klub fitness działa przy Karolkowej 30 – w samym sercu nowego, ekskluzywnego centrum biznesowego stolicy. Jak mówią właściciele, RiDE przełamuje schematy i udowadnia, że efektywny trening może być również rozrywką.
 
RiDE Warsaw to zupełnie nowe spojrzenie na zajęcia sportowe – połączenie doskonałej muzyki, intensywnych, interwałowych ćwiczeń kardio oraz świetnej zabawy. Na gości czekają dwa rodzaje treningów: Performance oraz Ride the Beat. Ride the Beat to jazda na rowerze z elementami ćwiczeń siłowych z ciężarkami. Trening ten to 45-minutowa choreografia do muzyki dobranej przez trenerów, którzy w RiDE są także DJ-ami. Solidna dawka pozytywnej energii gwarantuje rewelacyjną zabawę oraz trening wysiłkowy w jednym. Z kolei Performance to oferta dla osób lubiących rywalizację i pokonywanie własnych słabości. Podczas tych treningów uczestnicy utrzymują najwyższe tempo, a ich wyniki są stale monitorowane i wyświetlane na ekranach. Na koniec treningu system zlicza wyniki i przedstawia ranking uczestników. W trakcie obu treningów spala się od ok. 300 do 700 kalorii.
 
 
Wnętrza RiDE Warsaw również nie należą do standardowych. Studio zastało zaprojektowane przez Martę Srokę-Strzeszyńską z pracowni InOut Architekci. Jego wygląd wzorowany jest na topowych nowojorskich butikach indoor cycling, a atmosfera na sali ćwiczeń przywołuje bardziej klimat dyskoteki niż klubu fitness. I o to chodzi. W dyskotekowej atmosferze, przy dynamicznej, rytmicznej muzyce trening mija szybciej, a uczestnicy dają z siebie więcej (co zostało naukowo udowodnione). Sala treningowa wyposażona jest w najnowocześniejsze rowery Carbon Blue marki Schwinn (ten model to absolutna nowość na polskim rynku), zaawansowany program stale monitorujący postępy podczas treningu i system nagłaśniający. Nad ćwiczącymi czuwa zespół najlepszych instruktorów, którzy błyskawicznie zarażają swoją miłością do aktywnego stylu życia.
 
 
RIDE poszedł o krok dalej także w jakości obsługi klienta. Rezerwacje zajęć odbywają się głównie za pośrednictwem strony internetowej ridewarsaw.com. Klienci wybierają nie tylko zajęcia i trenerów, ale również konkretny rower (łącznie jest ich 48 plus rower trenera). Zapisy odbywają się bez zbędnych formalności i kontraktów. Na miejscu uczestnicy zajęć otrzymują buty treningowe, ręczniki, do ich dyspozycji są również owoce oraz woda. W komfortowo wyposażonych przebieralniach dostępne są kosmetyki, a rzeczy osobiste zostawia się w zamykanych na kod szafkach. Wszystko po to, aby móc skupić się przede wszystkim na przyjemności z treningu.
 
 
Jak mówią założyciele, RiDE Warsaw ma zachęcać ludzi do prowadzenia szczęśliwego, zdrowego życia, opartego na aktywności fizycznej, równowadze i radości z prostej codzienności. Inspiracją do powstania klubu w Polsce był fenomen tego typu miejsc w Stanach Zjednoczonych. Właściciele – trójka nowojorczyków – zapragnęli dać warszawiakom to, co najlepsze w indoor cycling, dlatego powstało RiDE Warsaw. Czy ich zamysł się udał? To trzeba sprawdzić na własnej skórze. Pierwszy trening w RiDE jest bezpłatny.
 
Więcej na temat RiDE Warsaw, harmonogram zajęć oraz ofertę można znaleźć na:
 
mat .prasowe RIDE Warsaw

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo