Reklama
Na półce sklepowej leży wiele produktów różnych marek o zbliżonej wartości odżywczej. Znaki jakości instytutów naukowych znajdujące się na ich opakowaniu znacznie ułatwiają rodzicom podjęcie właściwych decyzji dotyczącej zakupu żywności dla dziecka.
 
Szybkie tempo życia, praca, wiele obowiązków i presja otoczenia sprawiają, że jesteśmy spięci, zestresowani i pozbawieni energii. Bardzo często myślimy, że jesteśmy na to skazani, bo przecież nie możemy wyeliminować ciążących nam zadań. Możemy jednak wdrożyć w nasz codzienny rytm dnia pewne czynności, które pozwolą zadbać o jakość życia, energię i witalność. Co zatem warto robić?
 
Zapewnia spokojny, leczniczy sen, ułatwia regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, a oprócz tego łagodzi ból i dba o przyjazny klimat w pomieszczeniu. Prawdziwa wełna pełni wiele ważnych funkcji zdrowotnych. Jeśli czujesz, że Twój sen nie sprzyja regeneracji, a rano budzisz się z bólem głowy lub pleców, zmień pościel na wełnianą. Przeczytaj, dlaczego warto to zrobić.
 
 
19 wrzeżnia 2018 r. Instytut Żywienia i Żywności zorganizował konferencję, której tematem była kawa i jej walory zdrowotne.
 
Najlepsze naturalne materiały wpisujące się w ideę ochrony środowiska, ręcznie wykonywane elementy, specjalna powłoka antybakteryjna SILD®, niezwykle skuteczna supermocna warstwa klejąca i przemyślana design – oto podstawa skuteczności produktów podologicznych marki MiaCalnea®. Sięgając po stworzone przez firmę tarki do stóp mamy nie tylko pewność doskonałych efektów, ale także mamy wyjątkowy produkt stworzony przez Polaków z pasji do najwyższej jakości.
 
 
42 tys. drgań na minutę, 7 różnorodnych trybów czyszczenia, 3 innowacyjne główki oraz… niezawodne ultracienkie włosie CUREN®, które czyści zarazem skutecznie i delikatnie. Do tego optymalny kąt wygięcia główki i specjalnie dobrany kształt w postaci kropli – oto główne atuty najnowszej propozycji marki CURAPROX dedykowanej posiadaczom aparatów ortodontycznych. Szczoteczka Hydroconic Ortho stanie się niezawodnym przyjacielem zarówno w trakcie leczenia ortodontycznego jak i po jego zakończeniu. 
 
 
W czasach, kiedy wizerunek stał się bardzo ważny przywiązujemy coraz większą uwagę do wyglądu, ale także do zdrowego trybu życia. Chodzimy na siłownię, prawidłowo się odżywiamy oraz prostujemy zęby. Wbrew pozorom to właśnie one sprawiają, że częściej i przede wszystkim pewniej się uśmiechamy. Są zarówno przyczyną, jak i skutkiem tego, że jesteśmy po prostu szczęśliwi. Część osób decyduje się na zabiegi z zakresu implantologii, i to nie tylko ze względów estetycznych. 
 
Stan zdrowia Polaków stopniowo się poprawia, jednak wciąż jest on gorszy niż w przypadku mieszkańców większości krajów Unii Europejskiej. 
 
 
Dieta sokowa to prosty i zdrowy sposób na oczyszczenie organizmu, a zrzucenie zbędnych kilogramów to jej jedyny „skutek uboczny".
 
27 sierpnia rozpoczęły się zapisy do programu edukacyjnego „5 porcji zdrowia w szkole”. Jego wprowadzenie wynika z potrzeby edukacji w zakresie prawidłowego żywienia już od najmłodszych lat. Program skierowany jest do II i III klas szkół podstawowych w całej Polsce. Patronat nad nim objęło m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Rzecznik Praw Dziecka oraz wiele renomowanych instytucji zajmujących się m.in. edukacją oraz zdrowiem publicznym. Szkoły mogą zgłaszać się do programu, a także wziąć udział w tematycznym konkursie do 31 października 2018 r.
 

Strona 1 z 21

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo