Reklama
IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy – ważny głos w promowaniu kultury zdrowego życia. 
 
Od 23 do 25 czerwca br. w Pałacu Sulisław odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy - najważniejsze w naszej części świata spotkanie środowiska jogi. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Ajurwedy, Jogi, Unani, Siddha, Homeopatii (AYUSH) z Indii. 
 
 
FUNDACJA ATELIER I KAMIENICA ARTYSTYCZNA ZAPRASZAJĄ NA  FESTIWAL SZTUKI NA FOKSAL 
 
11 czerwca 2017 roku od 11:00 do 20:00 
przed Kamienicą Artystyczną Foksal 11
 
24 maja 2017 r. odbędzie się druga już edycja unikatowego na polskim rynku wydarzenia Polish Luxury Market Summit. Tym razem konferencja jest poświęcona przyszłości branży dóbr luksusowych.
 
 
 
24 maja 2017 r. | Warszawa
 
 
Z problem zabezpieczania sieci firmowej boryka się nie jedno przedsiębiorstwo, niebezpieczeństwa mają różne postacie, ale wszystkie mogą spowodować straty dla firmy.
 
 
 
KUPUJĄC DESIGN WESPRĄ SCHRONISKO. AUKCJA KLASYKÓW DESIGNU PORTALU PATYNA.PL NA TARGACH RZECZY ŁADNYCH
 
TRŁ i portal Patyna.pl zapraszają do strefy vintage i na aukcję klasyków, która odbędzie się w weekend 22-23 kwietnia w budynku Ethos na Placu Trzech Krzyży. Część dochodu z aukcji zostanie przeznaczona na Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.
 
 
Z okazji  Dnia Kobiet i zblizajacego się sezonu wiosenno-letniego, w ekskluzywnych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie odbył się Press Day marek Panache, przedstawiający kolekcję bielizny oraz strojów kąpielowych.
 
 
Na zwiedzanie wystawy „Szafa grająca! Żydowskie stulecie na szelaku i winylu” w Muzeum Polin trzeba przeznaczyć kilka godzin.  Ekspozycja stwarza możliwość wysłuchania m.in. znanych na całym świecie piosenek z filmów, rewii i musicali w oryginalnych, pierwszych wykonaniach. Wiele występów jest do obejrzenia na licznych ekranach i tabletach.  Wyjątkową atrakcją jest amerykańska szafa grająca, wynalazek lat 30. ubiegłego wieku, która działa!  Każdy zwiedzający może ją uruchomić.  Klimaty znane z przedwojennych filmów przywołują wypożyczone od kolekcjonerów fonografy i gramofony. Miłe wspomnienia budzą okładki płyt winylowych, wydanych w latach 60.  i 70. XX w.  
 
 
Pełne energetycznych emocji wydarzenie rozpoczynające kampanię ekologiczno-artystyczną ZIELONA WYSPA ŚLĄSK już za nami. Po raz 9 rybnicki zespół muzyczny Carrantuohill zorganizował wielki koncert inauguracyjny, zapraszając do współpracy znamienitych gości. Podczas wczorajszej gali, na katowickiej scenie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w oprawie muzycznej Zespołu Carrantuohill, Chóru oraz Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych z Żor pojawili się Krzesimir Dębski i Kuba Badach. 
 
 
 
9 marca 2017 r. odbyło się wielkie otwarcie salonu firmowego marki Trespass w C.H. Blue City. Jest to pierwszy sklep firmowy marki w Warszawie. Na evencie pojawili się m.in. Karol Strasburger, Piotr Zelt i Mikołaj Roznerski.
 

“Forward Patterns”
 
W ramach obchodów Roku Kultury Węgierskiej w Polsce 2016/2017, współcześni, węgierscy projektanci zaprezentują show, które ukaże nowe – odpowiedzialne spojrzenie na dzisiejszą modę.  Wydarzenie odbędzie się 3 marca o godz. 19.00 przy ul. Mysiej 3 w Warszawie.
 

Strona 1 z 38

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo