Reklama
XV edycja. Międzynarodowo i wielokulturowo. Gwiazdy i młode artystyczne odkrycia
25 sierpnia – 2 września 2018 r.
 
 
To będzie specjalna, jubileuszowa, 15. odsłona festiwalu kultury żydowskiej. Wyjątkowo bogata, pełna gwiazd oraz młodych wykonawców. 9 dni kulturalnej fety, ponad 200 wydarzeń, ponad 250 artystów z Polski i różnych części świata. Wielość gatunków muzycznych i teatralnych, przemieszanie stylów i trendów – a wszystko pod wspólnym mianownikiem: inspirowane kulturą żydowską, zarówno tradycyjną, jak i współczesną.
Już wkrótce Polacy  będą mieli okazję zobaczyć występy uznanych na całym świecie artystów prosto znad Dunaju!  Węgierski Państwowy Zespół Ludowy odbędzie trasę po 5 miastach. W jego repertuarze znajdzie się nie tylko tradycyjna muzyka madziarska, ale też żydowska i góralska. Występy odbędą się w ramach Roku Kultury Węgierskiej w Polsce. 
 
W dniu 28 września w Hotelu Belotto w Warszawie odbyła się uroczysta premiera pierwszej w Polsce książki brafittingowej autorstwa Izabeli Sakutovej – „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warszawa w dniach 8-11 października stolicą indyjskiego kina
 
 
Od 8 do 11 października br. będziemy gościli w Warszawie w Kinie Kinoteka pierwszy Indyjski Festiwal Filmowy (IFF) w Polsce; sympatykom kina indyjskiego zostaną zaprezentowane najlepsze indyjskie filmy z różnych regionów Indii. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć znakomite i przełomowe dzieła indyjskich twórców. Będzie to pierwsza w naszym kraju okazja do poznania tak wielu odmian tego kina, a równocześnie do spotkań z jego twórcami – indyjskimi reżyserami i aktorami, m.in. ze znaną i cenioną aktorką Manishą Koiralą. Pierwszy Indyjski Festiwal Filmowy w Polsce jest doskonałą okazją do uczczenia 70-lecia niepodległości Indii. W ramach 4-dniowego festiwalu wejście jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować na stronach Kinoteka.pl
 
 
Lilly Marchel, gwiazda CKM pokazała seksowne ciało i  pochwaliła się idealną figurą.
 
Indie, Kolumbia, Sahara Zachodnia, Mali, Francja, USA, Sierra Leone, Turcja, Albania, Węgry i Brazylia zagoszczą na scenie 13 edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, który po raz kolejny wypełni muzyczno-kulturalnym programem namiot przed PKiN. W dniach 23-30 września czeka na Was aż osiem muzycznie elektryzujących  dni w samym sercu Warszawy!
 
J.A. Baczewski na podium! Vodka Monopolowa otrzymała złoty medal w prestiżowym konkursie The Fifty Best w USA. To szósta tak ważna nagroda zdobyta przez ten produkt w ciągu zaledwie dwóch ostatnich lat. 
 
IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy – ważny głos w promowaniu kultury zdrowego życia. 
 
Od 23 do 25 czerwca br. w Pałacu Sulisław odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy - najważniejsze w naszej części świata spotkanie środowiska jogi. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Ajurwedy, Jogi, Unani, Siddha, Homeopatii (AYUSH) z Indii. 
 
 
FUNDACJA ATELIER I KAMIENICA ARTYSTYCZNA ZAPRASZAJĄ NA  FESTIWAL SZTUKI NA FOKSAL 
 
11 czerwca 2017 roku od 11:00 do 20:00 
przed Kamienicą Artystyczną Foksal 11
 
24 maja 2017 r. odbędzie się druga już edycja unikatowego na polskim rynku wydarzenia Polish Luxury Market Summit. Tym razem konferencja jest poświęcona przyszłości branży dóbr luksusowych.
 
 

Strona 1 z 39

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo