Reklama
Oskar Zięta to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie polskich projektantów. Laureat licznych nagród, m.in. Audi-Mentorpreis by A&W 2011, prestiżowej Red Dot Award 2008, DMY za innowację procesu produkcyjnego 2008, YDMI 2008 czy „Dobry wzór” 2009. Jego prace znajdują się w kolekcjach m.in. Badisches Landmuseum w Karlsruhe, Museum für Gestaltung w Zurychu, Pinakotece w Monachium oraz Centrum Pompidou w Paryżu.
 

Odkryjcie na nowo ponadczasowy industrialny styl vintage, dzięki któremu możecie czerpać inspiracje do swoich wnętrz.

 

 

Czytaj więcej...

Elegancki upominek, sposobem na budowanie relacji
 
Budowanie relacji biznesowych to nie tylko twarde negocjacje i profesjonalne uściski dłoni. Ważną składową jest także „miękka” strona komunikacji z partnerami. Jednym ze sposobów na ocieplenie stosunków z ważnym klientem, szefem, czy współpracownikiem może być obdarowanie go czymś wyjątkowym. Najlepiej swoją rolę spełni osobisty prezent od serca, który nie jest zwykłym gadżetem reklamowym - coś wartościowego, co zostanie z obdarowanym na lata, przypominając mu o dobrych relacjach z innymi i wzbudzając przy tym ciepłe wspomnienia. Propozycją Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” na prezent z duszą, który pozwoli wyrazić wdzięczność i uznanie jest ponadczasowa porcelana.
Atmosfera oczekiwania i radości, dzielenie się wspomnieniami w rodzinnym gronie, zapach pysznych ciast i iglastych drzewek - czas Bożego Narodzenia jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych w roku.
 
Jasne barwy to niezawodny patent na optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Dlatego trendy we wnętrzach przychodzą i mijają, a jasne kolory są zawsze na czasie. Mają wiele odcieni, mogą zyskać fakturę, potrafią być chłodne i ciepłe. A przede wszystkim – mają charakter!
 
Propozycje Raumplus do pokoju dziecięcego
 
 
 
Urządzony w pełni dom nie może obyć się bez starannie dobranych akcesoriów, które są kropką nad „i” gotowego wnętrza. Dodatki potrafią wzbogacić i podkreślić każdą aranżację, a główną rolę w tym wypadku odgrywa dywan. Wie o tym Toulemonde Bochart, producent luksusowych dywanów cenionych za wysoką jakość i zróżnicowane wzornictwo.
 
Meble wypoczynkowe towarzyszą nam przez lata. Wybierając się na poszukiwania nowej kanapy warto wiedzieć, co jest najważniejsze w ich wyborze. Popularny lekarz sklepów - dr Marek Borowiński, ambasador marki Toptextil zdradzi, na co trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu.
 
Esprit Home prezentuje kolekcję na sezon wiosna/lato 2017, której głównym motywem jest podróż.
 
W ramach przygotowań do tegorocznej edycji  Warsaw Home ekipa odpowiedzialna za organizację targów udała się do Mediolanu, by z tamtejszego tygodnia wzornictwa przywieźć do Warszawy najnowsze trendy.
 
 

Strona 1 z 7

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo