Reklama
Każdego roku ten sam problem – co podarować najbliższym w prezencie świątecznym? Co powiesz na to, by tym razem połączyć użyteczność z naturalnym pięknem? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, która zachwyci najbardziej wymagające gusta.
Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się radością i obdarowywania bliskich podarunkami. W dzisiejszym świecie, kiedy posiadamy niemal wszystko, ciężko jest dać komuś oryginalny prezent. Świetnym pomysłem może być więc coś wykonanego własnoręcznie. Wydaje Ci się, że nie masz manualnych zdolności, by porwać się na taki pomysł? Nic bardziej mylnego! Zobacz jak łatwo możesz sprawić najbliższym coś wyjątkowego! 
 
 
Jesień w IKEA to czas kreatywności, zabawy konwencją i wsłuchania się w siebie. Wraz z nowym Katalogiem IKEA wprowadziła do asortymentu pastelowe barwy, szarości i złoto, ale jesienną porą zaskoczy zmianą nastroju. Tym razem przeważać będą ciemniejsze, nasycone barwy, modnie eklektyczny wystrój oraz rozmaitość wzorów - od kwiatów po kratę. Październikowe nowości pomogą między innymi w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego pokoju dziennego, a dzięki wyrazistym akcentom bez większego wysiłku będzie można wprowadzić do domu inny nastrój. Wśród najciekawszych produktów, oprócz tekstyliów znajduje się wygodna sofa, seria stołów i mebli do przechowywania czy też nowy asortyment mebli biurowych. 
 
Polski konsument zmienił się na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza. Jesteśmy otwarci na nowości choć, szczególnie w starszych pokoleniach, pozostaje w nas dużo przywiązania do klasyki. Co charakterystyczne, kupując meble nie podejmujemy decyzji spontanicznych. Zakupy są przemyślane, a bardziej niż trendy modowe cenimy sobie własne poczucie przestrzeni. Niezmiennie popularne meble tapicerowane łączą w sobie przeszłość i przyszłość. O tym, co w nich cenimy opowiada Elżbieta Frankiewicz z firmy meblarskiej Tetris.
 
Zgodnie z danymi GUS i Eurostatu wartość produkcji sprzedanej mebli w Polsce wyniosła w 2016 r. 42 mld zł. Za 10 proc. tej kwoty odpowiada sprzedaż wewnętrzna, 90 proc. to eksport, co czyni z Polski ważnego gracza na rynku produkcji mebli. Polscy konsumenci w latach 2015-2017 wydawali na zakup mebli średnio 4,5 tys. zł, ale rzadko wydawali taką kwotę podczas jednorazowych zakupów. Czym się kierujemy wybierając nowe meble?
 
Oskar Zięta to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie polskich projektantów. Laureat licznych nagród, m.in. Audi-Mentorpreis by A&W 2011, prestiżowej Red Dot Award 2008, DMY za innowację procesu produkcyjnego 2008, YDMI 2008 czy „Dobry wzór” 2009. Jego prace znajdują się w kolekcjach m.in. Badisches Landmuseum w Karlsruhe, Museum für Gestaltung w Zurychu, Pinakotece w Monachium oraz Centrum Pompidou w Paryżu.
 

Odkryjcie na nowo ponadczasowy industrialny styl vintage, dzięki któremu możecie czerpać inspiracje do swoich wnętrz.

 

 

Czytaj więcej...

Elegancki upominek, sposobem na budowanie relacji
 
Budowanie relacji biznesowych to nie tylko twarde negocjacje i profesjonalne uściski dłoni. Ważną składową jest także „miękka” strona komunikacji z partnerami. Jednym ze sposobów na ocieplenie stosunków z ważnym klientem, szefem, czy współpracownikiem może być obdarowanie go czymś wyjątkowym. Najlepiej swoją rolę spełni osobisty prezent od serca, który nie jest zwykłym gadżetem reklamowym - coś wartościowego, co zostanie z obdarowanym na lata, przypominając mu o dobrych relacjach z innymi i wzbudzając przy tym ciepłe wspomnienia. Propozycją Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” na prezent z duszą, który pozwoli wyrazić wdzięczność i uznanie jest ponadczasowa porcelana.
Atmosfera oczekiwania i radości, dzielenie się wspomnieniami w rodzinnym gronie, zapach pysznych ciast i iglastych drzewek - czas Bożego Narodzenia jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych w roku.
 
Jasne barwy to niezawodny patent na optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Dlatego trendy we wnętrzach przychodzą i mijają, a jasne kolory są zawsze na czasie. Mają wiele odcieni, mogą zyskać fakturę, potrafią być chłodne i ciepłe. A przede wszystkim – mają charakter!
 

Strona 1 z 8

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo