Reklama
KOMEDIA Z GETTA!
 
Brzmi abstrakcyjnie? No cóż... codzienność Getta Warszawskiego też może się nam wydawać w pewnym sensie abstrakcyjna, a jednak Getto było faktem. Tak samo jest z komedią „Miłość szuka mieszkania”. Jerzy Jurandot napisał tę sztukę podczas okupacji i wystawiał ją w getcie dla jego mieszkańców. Podczas spektaklu widzowie się przekonywali, że to co widzą, to nic innego jak ich własne życie w okupowanej Warszawie, przedstawione w krzywym zwierciadle... I to działało! Śmiali się i dobrze bawili podczas spektaklu, który choć na chwilę pomagał im wyśmiać to co
się działo z ich losem, odetchnąć i poczuć, że teatr nawet w najpodlejszym czasie może przywrócić ludzką godność swoją najsilniejszą bronią- humorem!
Scena Spektrum przedstawia
 
„Atramentowa…” to płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.
 
 
 
Teatr Rampa zaprasza na polską prapremierę broadwayowskiego musicalu zrealizowanego według słynnego filmu Pedro Almodóvara.
 
Spektakl w inscenizacji Jakuba Wociala i Santiago Bello (choreografia) reżyseruje Dominika Łakomska. W produkcji wystąpią najlepsi  musicalowi aktorzy  i wokaliści  m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Dariusz Kordek oraz gwiazdy Teatru Rampa znane z  „Rapsodii...” z przebojami Queen czy rock opery „Jesus Christ Superstar” m.in. Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski.
 
 
PREMIERA „MAŁŻEŃSTWA WE FRANKACH SZWAJCARSKICH” 
 
W poniedziałek 25 września w Krakowskim Teatrze Komedia odbędzie się premiera spektaklu komediowego „Małżeństwo we frankach szwajcarskich” autorstwa Jana Jakuba Należytego. W przedstawieniu zagra Julita Kożuszek, Renata Pałys, Jan Jakub Należyty i Dariusz Gnatowski, który jest również reżyserem spektaklu.
 
 
„Viagra” to słodko-gorzka komedia z wątkiem kryminalnym w tle. O rutynie w małżeństwie, skrywanych przez lata pretensjach, niespełnionych marzeniach, porzuconych i na nowo rozpalonych ambicjach oraz odradzającym się apetycie na życie. 
 
 
Po Mazurskim Rejsie Komediowym i Morskim Festiwalu Komediowym Krakowski Teatr Komedia rusza z kolejnym cyklem. W poniedziałek 25 września rozpoczyna się w Krakowie akcja „Komedia na Batorym 2017”, która potrwa do końca roku. W ramach cyklu widzowie obejrzą najbardziej hitowe spektakle: „Trzy razy łóżko” i „Viagrę i chryzantemy” Jana Jakuba Należytego, „Męża i żonę” Aleksandra Fredry oraz premierowo „Małżeństwo we frankach szwajcarskich” autorstwa Jana Jakuba Należytego. W przedstawieniu zagra Julita Kożuszek, Renata Pałys, Jan Jakub Należyty i Dariusz Gnatowski, który jest również reżyserem spektaklu.
 
 
Scena Spektrum, nowy warszawski teatr impresaryjny, podjął stałą współpracę z Teatrem Syrena. Za sprawą tej kooperacji na deskach Syreny pojawią się tak wybitni aktorzy, jak:  Piotr Fronczewski, Wiktor Zborowski. Magdalena Zawadzka,, Krzysztof Tyniec czy Ewa Telega. U ich boku można będzie zobaczyć najbardziej obiecujących adeptów sztuki aktorskiej: Katarzynę Ucherską i Aleksandra Milićevića. 
 
 
(When the Barbarians Came)
 
PREMIERA 29 KWIETNIA, GODZ.19.00
TEATR WSPÓŁCZESNY, SCENA GŁÓWNA
WARSZAWA
 
 
Balet moskiewskiego Teatru Bolszoj nie chce być tylko pięknym muzeum klasycznego baletu, z jakim jest kojarzony i z którego zasłużenie słynie. Dlatego wprowadza do swego repertuaru także nowe balety oraz choreografie uznanych na całym świecie twórców współczesnych. Podczas jednego wieczoru zaprezentuje trzy dzieła takich właśnie mistrzów. Wieczór transmitowany do kin w ponad 60 krajach świata 19 marca będzie to jednorazowe wydarzenie okraszone aż dwiema premierami na scenie Bolszoj. 
 
„Ludzie inteligentni” Tito Productions w reżyserii Olafa Lubaszenki
Nadchodząca premiera w Teatrze Imka
 
„Inteligentni ludzie podejmują dojrzałe i przemyślne decyzje. Rozmawiają ze sobą i dochodzą do konstruktywnych wniosków. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli tego co czują naprawdę”.
 

Strona 1 z 4

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo