Reklama
Wolfgang Amadeus Mozart
 
Così fan tutte ossia La scuola degli amanti
Tak czynią wszystkie, czyli szkoła kochanków
 
opera buffa w dwóch aktach, oryginalna włoska wersja językowa
Libretto – Lorenzo da Ponte
 
6, 7 kwietnia 2018 godz. 19.00
Warszawska Opera Kameralna
al. Solidarności 76b, Warszawa
 
Ponad 100 tys. słuchaczy w całej Polsce. W ciągu dwóch tygodni odbyło się 18 koncertów w Warszawie i 12 w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Radomiu, Lublinie i Zabrzu. W organizację festiwalu zaangażowały się największe polskie instytucje: NOSPR, Narodowe Forum Muzyki, Filharmonia Narodowa, ICE Kraków, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Filharmonia w Szczecinie. Festiwal odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
Tej wyjątkowej artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu.
 
New People, najnowsze odkrycie polskiej sceny muzycznej, zagra jedyny koncert w Warszawie 14 kwietnia w klubie Drukarnia na Mińskiej 65. 
 
Natalia Nykiel prezentuje teledysk do piosenki „KOKOSANKI”, trzeciego singla z płyty „DISCORDIA”.
 
 
Młoda, piękna, zmysłowa, obdarzona niezwykłym, matowym głosem i nikt w taki sposób, jak ona, nie potrafił połączyć jazzu, muzyki gospel i spirituals z bluesem z Delty Missisipi. Światowej sławy wokalistka Lizz Wright zaśpiewa 3 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a 4 kwietnia w ICE Kraków. Amerykańska diwa wystąpi w ramach cyklu Jazz Chilli Days organizowanego przez ChilliZet.
 
21-25 marca – Lublin, Warszawa, Radom i Zabrze
 
 
 
Warszawa - 16-30 marca 2018
 
18 koncertów w Warszawie w 15 dni: 13 symfonicznych, trzy kameralne i dwa recitale pianistyczne – Rudolfa Buchbindera i Krzysztofa Książka. Tak zapowiada się 22. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena w Warszawie, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Beethoven i wielkie rocznice”.
 
 
Jeszcze kilkanaście lat temu jakiekolwiek plany zorganizowania koncertu muzyki filmowej budziłby wśród miłośników tego gatunku bardzo duże emocje. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć o nasyceniu rynku tego typu eventami. Jest to po części zasługą prężnie rozwijającego się w Polsce, krakowskiego FMFu. Ale w odpowiedzi na te swoistego rodzaju doroczne święto muzyki filmowej, w całym kraju rodzą się kolejne inicjatywy mające na celu popularyzowanie utworów filmowych. Jednym z najprężniej rozwijających się jest Koncert Muzyki Filmowej podejmowany od wielu już lat przez Trinity Group. W ostatnich dniach powrócił on z dwoma wydarzeniami w Katowicach i Warszawie. Jaki był tego efekt? 
 
Dwa znane brandy organizują w całej Europie ekskluzywne i trzymane do ostatniej chwili w tajemnicy koncerty 
     
               
Kultowa marka opon Firestone oraz Sofar Sounds połączyły siły, aby w lutym i marcu tego roku zorganizować 5 ekskluzywnych koncertów w kilku miastach Europy. Jeden z nich odbędzie się w Warszawie. Obie marki realizują w ten sposób wspólną misję wspierania młodych talentów i tworzenia niezapomnianych, autentycznych doznań muzycznych dla artystów i ich publiczności.

Strona 1 z 32

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo