Reklama
"W Te Święta Tylko Ja I Ty"­ Kasia Nova
 
Prezentujemy świąteczny singiel wokalistki Kasia Nova pt. „W Te Święta Tylko Ja i Ty".
Do piosenki powstał teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=4FNDpXk1BhY
 
 
Wojciech Kilar
 
„Pan Tadeusz”,
„Ziemia Obiecana”, „Pianista”, „Dracula” oraz „Dziewiąte Wrota”
 
9 grudnia 2018 (niedziela), godzina 19:30
 
 
 
Hala Torwar, Warszawa
 
 
 
Premierowy koncert poświęcony twórczości Wojciecha Kilara w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Macieja Sztora
 
Urszula Dudziak – sylwetka 
 
 
 
Ma 75 lat i nigdy nie była szczęśliwsza: jest zakochana, buduje dom, koncertuje, pisze książki i z rozmachem planuje przyszłość. Znana i niezwykle utalentowana wokalistka jazzowa, która występowała z takimi artystami jak Gil Evans i Bobby McFerrin. Wulkan energii. Kobieta, która – gdyby tylko chciała – mogłaby rozbijać głosem szklanki. Miewa sny, w których na jednym korcie spotykają się Radwańska, Doda i Penderecki. Jeśli sądzisz, że o Urszuli Dudziak wiesz już wszystko, możesz się zdziwić…
 
Już w  poniedziałek 12 listopada 2018 odbędzie się wystawienie długo wyczekiwanej opery w wersji koncertowej "Alcina" G.F. Haendla.
 
Polecamy!
Matt Dusk „JetSetJazz"
 
 
Matt Dusk zaprasza na pokład „JetSetJazz". Swoim najnowszym albumem, artysta przypomina czasy, w których latanie było bardziej niż glamour, a muzyka jazzowa niepodzielnie rządziła.
 
 
Najnowsza płyta Matta Duska to nostalgiczna podróż do lat 60., kiedy podróżowanie było luksusem, cele – egzotyczne, a muzyka – niezapomniana.
z okazji 85. urodzin kompozytora
Warszawa, 16 – 23 listopada 2018
 
The Krzysztof Penderecki Festival
Marking the Composer’s 85th Birthday
Warsaw, 16 – 23 November 2018
 
Piątek, 16 listopada, 19.30
Friday, 16 November, 7:30 pm
Filharmonia Narodowa – Sala Koncertowa
Warsaw Philharmonic – Concert Hall 
ul. Sienkiewicza 10
The 1st International Chopin Competition on Period Instruments (2-14 September 2018)
 
 
Idea przybliżania szerokiej publiczności wykonawstwa na instrumentach historycznych towarzyszy Narodowemu Instytutowi Fryderyka Chopina właściwie od chwili jego powstania. Zakup fortepianu marki Erard z 1849 r. otwierającego kolekcję instrumentów Instytutu oraz fundament Festiwalu „Chopin i Jego Europa” - wykonania na instrumentach historycznych zapoczątkowały konsekwentne poszukiwanie „prawdziwego brzmienia” muzyki Chopina. Jego kontynuacją stało się wydawanie serii płytowej „The Real Chopin”, obejmującej w tym momencie blisko 40 tytułów dostępnych w 50 krajach, zaś zwieńczeniem – I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych, za sprawą którego udało się zainteresować najmłodsze pokolenie pianistów chopinowską aurą brzmieniową.
 
Najnowszy album Troye Sivana – „Bloom" – wreszcie ujrzał światło dzienne! O poziomie oczekiwania na nową płytę artysty najlepiej świadczą wyniki singli promujących dzieło – pięć utworów zgromadziło ponad 550 mln streamów przed premierą. W momencie premiery „My My My!" i „Dance to This" z gościnnym udziałem Ariany Grande stały się światowym trendem numer jeden na Twitterze. Krążek zbiera rewelacyjne recenzje zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych.
 
20.00 Koncert Symfoniczny
Sala Moniuszki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej (przeniesiony z Filharmonii Narodowej)
 

Strona 1 z 35

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo