Reklama
 
Dziś najsłodszy dzień w roku – 12 kwietnia na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Czekolady. Jak go świętować? Z tej okazji (i nie tylko) warto sięgnąć po wyjątkowe produkty marki Wawel. Mogą to być przepyszne klasyczne czekolady z linii Premium, na przykład Mleczna z wiórkami kokosowymi, czekolady duże w oryginalnym kształcie słodkich całusów: Krówkowa, Tiramisu czy Crunchy Coco lub kultowe czekoladki nadziewane, jak Kasztanki, które dzięki doskonałej ciemnej czekoladzie i nadzieniu o wyrazistym kakaowym smaku z kawałkami chrupiących wafelków, zachwycą dosłownie każdego. Tym i innym propozycjom od Wawelu trudno się oprzeć! 
 
Szczęście mierzone w tabliczkach czekolady
Dzień Czekolady przypadający na 12 kwietnia to idealna okazja do świętowania dla wszystkich fanów czekoladowych wyrobów. Fantastyczną wiadomością jest to, że aby wprawić się w dobry nastrój lub sprawić przyjemność najbliższym wystarczy sięgnąć po produkty marki Wawel, które dla wielu osób stanowią przekąskę dostarczającą pozytywnych wrażeń i znacznej ilości energii. Warto wiedzieć, że spożycie czekolady poprawia samopoczucie za sprawą tryptofanu, czyli związku chemicznego odpowiedzialnego za podnoszenie w mózgu poziomu serotoniny. Zapraszamy do odkrycia bogatego czekoladowego portfolio marki Wawel, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! 
 
Czekolady, cukierki, batony – wszystkie czekoladowe pyszności zawierają Dobre Składniki (www.dobreskladniki.pl) – w słodyczach nie znajdziemy sztucznych barwników i aromatów ani zbędnych konserwantów. Wszystkie produkty marki objęte są też programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie (wwwsercerosnie.com.pl). Wybierając słodkości z oferty Wawel przekazujemy realną kwotę wskazaną na opakowaniu na cele społeczne jednej z pięciu organizacji charytatywnych. Sprawdź, jakie to proste!
 
Czekolada Mleczna z wiórkami kokosowymi Premium to połączenie delikatnej czekolady mlecznej z nutą egzotycznego kokosa. Rozpływająca się w ustach mleczna słodycz i naturalne wiórki kokosowe tworzą niezapomniany duet. Bez GMO, oleju palmowego i sztucznych aromatów. 
100 g
 
 
Czekolada Krówkowa – można z nią odkryć niezapomniany smak dzieciństwa. To doskonałe połączenie delikatnej mlecznej czekolady i słodkiego kremowego nadzienia o smaku oryginalnej mlecznej krówki, zamknięte w rozkosznie dużej tabliczce w formie całusów.
300 g
 
Kasztanki – to kultowe czekoladki o charakterystycznym kształcie. Zachwyca ich doskonała ciemna czekolada wypełniona mnóstwem nadzienia o wyrazistym kakaowym smaku z dodatkiem chrupiących wafelków. Nie zawierają dodatku substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów. 
430 g
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo