Reklama
Woda perfumowana The Scent DLA NIEJ i DLA NIEGO zaciekawi, oczaruje, dopełni stylizację nadając jej wyjątkowego charakteru. Unikalny zapach linii HEMP CARE został starannie wyselekcjonowany, aby zabrać Wasze zmysły w niezapomnianą podróż.
 
The Scent Woda perfumowana 
Hemp Care 50 ml
Dla kobiet i mężczyzn.
The Scent odkrywa tajemnice Natury. Zawarte 
w wodzie perfumowanej nuty zapachowe są idealnym, eleganckim dodatkiem do stylizacji. 
Nuty hebanu, wetywerii, drzewa cydrowego   i białego piżma; 
Nuta serca łącząca zapach liści konopi, białej róży,  jaśminu i anyżu;
Nuta głowy: sycylijskie cytrusy, gorzka pomarańcza i szałwia;
 
Woda perfumowana The Scent HEMP CARE  to elegancja, prostota, włoski design zawarty w 50 ml flakonie ze szkła. To idealny prezent dla fanów minimalizmu i wyszukanych nut zapachowych.
Cena:   220 zł / 50 ml
 
HEMP CARE to innowacyjny projekt, pochodzący z Włoch, który powstał na bazie ponownego odkrycia cennego, organicznego oleju z konopi, który jest głównym składnikiem kompleksowej linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Prosta, skromna roślina Hemp (konopie) zawiera cenny olej - prawdziwy eliksir młodości! Wyjątkowe produkty linii HEMP CARE  charakteryzują się wyszukanym zapachem, który powstał w wyniku selekcji oryginalnych aromatów, zanurzających nasze zmysły w aromatycznej rozkoszy Sycylijskich Cytrusów, Pomarańczy, Szałwii, Liści Konopi, Białych Róż, Jaśminu i woni uwalnianych przez drzewa. 
 
WSZYSTKIE PRODUKTY LINII HEMP CARE zawierają ORGANICZNY WŁOSKI OLEJ KONOPNY. Jest to magiczny olej o dobrze znanej charakterystyce i wyjątkowych rezultatach pielęgnacyjnych.
 
HEMP CARE The Scent woda perfumowana dostępna jest w sklepie firmowym sklep.ansconcept.pl
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo