Reklama
Podstawą koreańskiego rytuału pielęgnacyjnego jest prawidłowe oczyszczanie skóry. To ono przygotowuje cerę do dalszych kroków pielęgnacyjnych i pozwala jej na odpowiednie przyjmowanie kolejnych warstw kosmetyków. Jednak, które produkty wybrać, by osiągnąć efekt pięknej i zdrowej skóry?
 
 
Odpowiedź jest prosta – te o wysokiej zawartości składników aktywnych dopasowanych do konkretnych potrzeb cery. Optymalnym rozwiązaniem będą nowe kosmetyki z serii Citron Cleansing koreańskiej marki IT’S SKIN. Poza skutecznym oczyszczaniem zapewnią skórze nawilżenie, regenerację, ochronę, a także za sprawą owocu yuzu, dodadzą jej energii!
 
 
 
Według zasad azjatyckiej pielęgnacji oczyszczanie twarzy należy zacząć od demakijażu np. olejem. Dzięki temu pozbędziemy się powierzchniowych zanieczyszczeń oraz makijażu, a tym samym zapobiegniemy zapychaniu się porów i powstawaniu stanów zapalnych. Kolejny krok to zastosowanie preparatu do spłukiwania. Może być nim żel, krem bądź pianka. Formułę i rodzaj kosmetyku należy dobrać do typu i potrzeb skóry. Koreańskie kosmetyki są do tego celu idealne, ponieważ poza kluczowym przeznaczeniem, jakim jest oczyszczanie, pielęgnują cerę kompleksowo.
 
 
Odświeżenie, oczyszczenie oraz blask 
Energizująca pianka oraz krem z nowej serii Citron Cleansing marki IT’S SKIN zostały opracowane z myślą o cerach normalnych, mieszanych, tłustych oraz dojrzałych. Zawarte w nich składniki aktywne dogłębnie oczyszczają skórę, zapewniają jej odżywienie, a także przywracają zdrowy koloryt cery. Kosmetyki zawierają m.in. skoncentrowany wyciąg z owocu Yuzu o wysokim stężeniu witaminy C, który odświeża skórę, dodaje jej blasku i energii, rozjaśnia przebarwienia, a także wspomaga produkcję kolagenu. Z kolei ekstrakt z zielonej herbaty, chroni przed działaniem wolnych rodników i nadmierną utratą wody w głębokich warstwach naskórka. Co więcej wyciągi z rokitnika i lilii białej łagodzą stany zapalne oraz wygładzają skórę. 
 
Sięgnij po linię Citron Cleansing i wykonaj pierwszy krok koreańskiej pielęgnacji!
 
 
 
Sugerowane ceny:
Pianka do mycia twarzy IT’S SKIN Citron Cleansing Foam, Beautikon.com  – 150 ml/  42 zł
Krem do mycia twarzy IT' S SKIN Citron Cleansing Cream, Beautikon.com – 120 ml/ 49 zł
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo