Reklama
 
Zamek Karpniki ma wszystko to, czym nie dysponują nowoczesne hotele i czego współcześnie stworzyć nie można: autentyczność, aurę tajemniczości oraz niepowtarzalny charakter.
 
Na przestrzeni wieków zamek należał do wielu możnych rodów śląskich, był wielokrotnie przebudowywany, aby w XIX w. z inicjatywy Hohenzollernów zyskać ostatecznie neogotycki wygląd.
 
 
 
 
 
 
Po spektakularnej renowacji przeprowadzonej w latach 2010-2014 obiekt zachwyca historycznym klimatem, oryginalnością wnętrz i liczbą zachowanych detali. Obecnie Zamek Karpniki to obiekt o charakterze butikowym, pełniący funkcję hotelową i gastronomiczną.
 
Hotel Manor House SPA z tytułem najlepsze Health & Anti-aging SPA!
 
 
W XII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards kompleks hotelowy Manor House SPA trzykrotnie stanął na podium. Zdobył wyróżnienia w kategoriach Holistyczne SPA i  Luksusowe SPA 5*, a w Health & Anti-aging SPA pokonał wszystkich konkurentów. 
Limanova Hotel*** jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie, położonym w Małopolsce, w  miasteczku Limanowa, które znajduje się we wschodniej części Beskidu Wyspowego. Malownicza okolica, piękne widoki, krajobraz górski i najwyższy poziom usług to gwarancja udanego wyjazdu.
 
Już 15 marca 2018 dla gości otwarty zostanie hotel ibis Styles Warszawa City. To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Ich inspiracje pochodzą z różnych źródeł, a cechami wspólnymi są zawsze: nieograniczona kreatywność, pozytywna energia, optymistyczny nastrój i doskonały komfort. Hotel, powstający przy ulicy Grzybowskiej 43, już niedługo przeniesie odwiedzających w świat historii... warszawskich tramwajów!
 
15 marca 2018 w Domotece odbędą się symboliczne 10. urodziny stołka PLOPP, ikony nie tylko polskiego designu, wyjątkowego projektu Oskara Zięty. Ta impreza to pierwsze z cyklu wydarzeń odnoszących się do sfery wzornictwa i architektury, które będą się odbywać w tym roku w Domotece.
 
Wybór kierunku i miejsca na wypoczynek z najbliższymi to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę oczekiwania wszystkich członków rodziny również tych najmłodszych. Warto odkryć w sobie dziecięce marzenia i dać się uwieść niezwykłej przygodzie, która czeka w Atlantis, The Palm w Dubaju. 
 
 
14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Masz już pomysł jak spędzić dzień zakochanych? Jak kolejny raz zaskoczyć ukochaną osobę? Zabierz ją na Walentynkowy Weekend do SPA! 
 
Ferie oraz wakacje to czas, kiedy każdy młody człowiek marzy o tym żeby opuścić rodzinny dom i wyjechać z rówieśnikami. Rodzicom z kolei sen z powiek spędza obawa czy ich pociechy w czasie wakacyjnych szaleństw będą bezpieczne. Rozwiązaniem tego zmartwienia są wyjazdy organizowane przez biuro podróży specjalizujące się w obozach młodzieżowych, a w tej dziedzinie liderem w kraju jest Almatur, najdłużej działające polskie biuro podróży.
 
Złote barwy jesieni zachęcają do podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Warto o tej porze roku odkryć urocze miejsca takie, jak węgierskie miasteczko Hévíz, w  którym znajduje się największe na świecie jezioro termalne. Jego wody mają obecnie temperaturę około 30°C. Dodatkowo serca turystów rozgrzeje gościnność mieszkańców, a żołądki lokalna kuchnia.
 
Kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** otrzymał prestiżowy certyfikat "SPA Quality Standard".
 
Mazowiecki Hotel Manor House SPA został bohaterem pierwszego odcinka cyku reportaży filmowych pod wspólną nazwą "I love SPA". Autorem serii jest organizator konkursu SPA Prestige Awards, który wyłania najlepsze polskie Hotele SPA & Wellness (w 2017 r. odbyła się 11 edycja tego cenionego w branży plebiscytu). Poszczególne odcinki przedstawiają "najpiękniejsze strefy SPA & Wellness w Polsce" wybrane przez prowadzących aktorkę Karinę Kunkiewicz i Pawła Polkę (Comfortum). W ramach cyklu prezentowane są jedynie hotele, które cieszą się dużą popularnością i swoją oryginalnością zapewniają ciekawy materiał filmowy dla wielbicieli SPA.  

Strona 1 z 6

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo