Reklama
W kinach od 6 lipca
 
Wyreżyserowany przez laureata Oscara – Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Czekając na Joe”) i wyprodukowany przez dwukrotnego zdobywcę Nagrody Akademii – Simona Chinna („Sugar Man”, „Człowiek na linie”) poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. „Chwytający za serce” (The Guardian), a przy tym intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek, obdarzonej niespotykanym wręcz talentem gwiazdy. Wypełniony wspomnieniami najbliższych artystki, niepublikowanymi wcześniej filmami oraz muzyką, która już dziś uzyskała status nieśmiertelności.
 
Agnieszka Smoczyńska idzie w ślady Guillermo del Toro i Alejandro Gonzáleza Iñárritu!
 
Światowa premiera nowego filmu reżyserki w ramach 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes
 
„Fuga" wybrana do prestiżowej sekcji Tygodnia Krytyki Filmowej (Semaine de la Critique)
 
Pierwszy pokaz filmu z udziałem twórców już jutro
British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff. Transmisja LIVE przedstawienia z polskimi napisami będzie można zobaczyć 10 maja 2018 o godzinie 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.
 

Czytaj więcej...

Na ekrany kin powraca Benedict Cumberbatch w „Hamlecie” Szekspiraw cyklu „National Theatre Live”, a wszystko to na życzenie publiczności.
 
nazywowkinach.pl – dystrybutor transmisji i retransmisji operowych, baletowych i teatralnych do kin – ma przyjemność poinformować, że po sukcesie frekwencyjnym w 2015 r. na wielki ekran powraca spektakl „Hamleta” w reżyserii Lyndsey Turner, wystawiony w Barbican Centre w Londynie. Magnesem dla kinowej i teatralnej publiczności jest kreujący rolę tytułową Benedict Cumberbatch.

Watchout Studio informuje, że do obsady filmu Zimna Gra dołączył amerykański aktor Bill Pullman, który wcieli się w postać głównego bohatera Joshuy Mansky’ego. 
 
The Metropolitan Opera i Multikino zapraszają na transmisję opery „Cyganeria”, która odbędzie się 24 lutego o godz. 18:30 w wybranych kinach sieci Multikino.
 
Z okazji zbliżających się Walentynek prezentujemy najnowszy, wyjątkowo romantyczny materiał z planu filmu. Zachęcamy do oglądania i wkroczenia do świata, w którym miłość bywa zabójcza.
 
„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” – wyjątkowy mini serial TVN zapowiadający premierę kinową komedii romantycznej „Podatek od miłości”.
 
 
W premierowym odcinku ostra jazda z Kayah!
Film na ekranach od 26 stycznia.
 
Katastrofa w samolocie, zawiedzona miłość, inicjacja narkotykowa, live sex chat, poród na weselu i desperacka próba ratowania planety przed zagładą.
 
 
Debiutancka czarna komedia Pawła Maślony „Atak paniki” zaprezentowana zostanie podczas Kinokozetki, cyklu pokazów filmowych, których istotnym elementem jest rozmowa z publicznością, przybierająca formę terapeutyczną. Gospodarzami spotkania będą krytyk filmowy Tomasz Raczek oraz psycholog Armen Mekhakyan. Seans Kinokozetki odbędzie się w czwartek, 11 stycznia 2018, o godz. 19.00, w warszawskim kinie Kultura. Bilety w cenie 14 i 17 zł. Organizatorem Kinokozetki jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich.
 

Strona 1 z 10

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo