Reklama
Marka Liebherr rozszerza swoje portfolio o produkty prezentujące nowe trendy w chłodnictwie. Wśród premierowych urządzeń znajdziemy: imponującą swoją pojemnością chłodziarko-zamrażarkę SBSes 8486 z linii Side by Side, najcichsze urządzenie CBNef 4815-21 z linii Silent oraz designerski model CNst 4813 z linii Sticker Art. Nowości zachwycają jakością wykonania oraz energooszczędnymi rozwiązaniami. Przemyślane i dopracowane do perfekcji urządzenia, od etapu projektu, aż po wykonanie, są szyte na miarę wymagających klientów.  
 
 
 
 
 
 
 
 
Zatrzymuje małe, niewidoczne i potencjalnie szkodliwe cząsteczki zanieczyszczeń.
 
 
Nowy wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool™ usuwa 99,95% najdrobniejszych, potencjalnie  szkodliwych cząstek z domowego powietrza, o wielkości nawet do 0,1 mikrona. Oczyszczacze powietrza mogą pomóc w wychwytywaniu zanieczyszczeń, bakterii i wirusów, a także pyłków, alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Jednakże niektóre konkurencyjne  oczyszczacze wykorzystują silniki, które w celu wychwycenia zanieczyszczeń tłoczą powietrze przez powierzchnię filtra. 
 
Ich sekretem jest Florina
 
Nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie cenimy w każdej dziedzinie, również w kuchni. Jeśli tylko możemy zrobić coś szybciej i skuteczniej, oszczędzając przy tym czas – jesteśmy zdecydowanie na tak! Z nowymi gadżetami Smart marki Florina codzienne czynności w kuchni będą proste jak nigdy dotąd, a przyrządzanie posiłków obędzie się bez niespodzianek.
 
Świat oszalał na punkcie trzeciego potomka brytyjskiej pary książęcej. Do Pałacu Kensington od kilku dni z całego świata napływają życzenia i prezenty. Gratulacje złożyła również znana i ceniona polska marka HEFRA, jedyny polski producent srebrnych i posrebrzanych sztućców. Najmłodszy potomek Księcia Williama i Kate Middleton – książę Louis - otrzyma z Polski piękną srebrną łyżeczkę z wygrawerowanym imieniem oraz datą urodzin.
 
Zdrowy styl życia w równowadze, powrót do źródeł natury i dbałość o doskonałe samopoczucie, to idee bliskie Katarzynie Bujakiewicz oraz marce Florina. W zgodzie z tymi trendami na rynku zadebiutowała nowa kolekcja garnków i naczyń polecana przez aktorkę. Emaliowane garnki i naczynia Florina by Emalia Pleszew należą do najzdrowszych artykułów w swojej kategorii, łączą najwyższą jakość materiałów z funkcjonalnym designem i pięknym wzornictwem.
 
 

Czytaj więcej...

Powoli kończąca się zima, nadejście cieplejszych dni i zbliżające się Święta Wielkanocne to idealny czas na domowe porządki. Często ciężko jednak jest zebrać się do generalnego sprzątania, kojarząc je z drażniącymi produktami chemicznymi, wysuszonymi dłońmi i nieprzyjemnym, sztucznym zapachem. 
 
polki.pl rekomendują 
 
Czego wymagamy od środków piorących? Przede wszystkim skuteczności! Muszą dbać o nasze ubranie, aby było schludne i czyste. Wszyscy marzymy przecież, by dokładnie usunąć zabrudzenia z ulubionych strojów oraz aby pachniały świeżością, były miękkie i miłe w dotyku. Tak dba o nasze ubrania nowy żel piorący Surf. To idealnie połączenie wyjątkowej świeżości i kwiatowego zapachu, a skoncentrowana formuła sprawia, że jest jeszcze bardziej wydajny.
 
 
Tak!!! Udowadnia to innowacyjny, antyalergiczny i w całości biodegradowalny Soak Wash Polska - produkt cieszący się niesłabnącym zaufaniem klientów!
 
 
 
Ten uniwersalny kanadyjski płyn regularnie zapełnia magazyny salonów z bielizną i równie regularnie je opuszcza, trafiając do rąk klientek, które odkryły, ile czasu, wysiłku i — dosłownie — prądu marnowały dotąd na klasyczne, wymagające zestawu męczących czynności pranie. 
Liczba graczy: 2-6
Wiek: 6-99 lat
Czas gry: 30 minut
 
Autor: Wojciech Grajkowski
Ilustracje: Katarzyna Fic
 
Liczba graczy: 2-4
Wiek: 6-99 lat
Czas gry: 30 minut
Autor: Jan Madejski
Ilustracje: Grzegorz Molas
 

Strona 1 z 12

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo