Reklama

test

Axe – jedna z  topowych męskich marek w 2016 r. zaprezentowała kampanię, która ma za zadanie podkreślić indywidualność mężczyzn i radykalnie obalić stereotypy, przeszkadzające im w wyrażaniu siebie. Badania* zrealizowane w ramach kampanii Find Your Magic dowodzą, że aż 9 na 10 kobiet uznaje za najbardziej atrakcyjnych tych mężczyzn, którzy czują się dobrze sami ze sobą. Właśnie dla nich marka AXE przygotowała konkurs, który trwał będzie od 24.06.2017 r. do 02.07.2017 r.
 
 
Revlon ColorStay™ Brow Pencil
 
 
 
Pogoń za idealnymi brwiami w końcu zakończona! REVLON spełnia marzenia o gęstych brwiach i perfekcyjnym łuku brwiowym za pomocą nowej kredki Revlon ColorStay™ Brow Pencil.
 
Jesteśmy piękne to hasło przewodnie kampanii społecznej, którą marka Dove kontynuuje rozpoczętą w ubiegłym roku rozmowę z Polkami nt. prawdziwego piękna. To swego rodzaju manifest, który ma zachęcić kobiety do poszukiwania i docenienia własnego piękna, bowiem jak pokazują badania tylko 2 na 10 Polek czują się piękne. Czas to zmienić!
 
MĘSKI KREM NR 1
Na każdą porę dnia i nocy
 
Męski krem Nr 1 zaprojektowany specjalnie dla męskiej skóry, tak aby w jednym czasie realizować kilka celów: rewitalizować, redukować opuchnięcia, przeciwdziałać wiotczeniu, spłycać zmarszczki, wygładzać, a przede wszystkim nawilżać i zapewniać pełen komfort! 
 
SZAMPON i ODŻYWKA do włosów farbowanych 
 
Farbowanym włosom do utrzymania intensywności i połysku koloru nieodzowna jest odpowiednia i systematyczna pielęgnacja.
Koloryzacja jest zabiegiem inwazyjnym i oprócz zmiany koloru powoduje też niekorzystne zmiany we włosach i skórze głowy:
Zmieniają się własności mechaniczne włosów – są mniej elastyczne i łatwiej ulegają urywaniu.
Pogarsza się przyleganie łusek włosa co powoduje szorstkość włosów, stają się matowe i przesuszone.
Farbowanie może podrażniać skórę głowy, doprowadzając do usunięcia części lipidów stanowiących barierę ochronną skóry głowy. Skutkiem tego mogą być świąd, zaczerwienienie, łupież.
 
Najwyższej jakości surowce zawierające witaminę C o potwierdzonej przez lekarzy, naukowców i kosmetologów skuteczności. Farmaceutyczne bazy Mincer Pharma w nowoczesnej formie, a do tego… efekt satynowo gładkiej skóry oraz ciepły cytrusowy zapach pozwalające poczuć się kobieco i zmysłowo. Nowa gama Vita C Infusion przeznaczona do pielęgnacji ciała zapewni efekt jaśniejącej pięknem skóry. 
 
Nowatorska seria Dermika IN-TENSE - codzienne napięcie nie musi być złe. Zwłaszcza dla Twojej cery.
 
Zachowanie młodej i jędrnej skóry to wielkie wyzwanie dla każdej aktywnej, współczesnej kobiety. Tempo życia i towarzyszący jej nieustająco wysoki poziom stresu działają destrukcyjnie na kondycję cery, co staje się jeszcze bardziej zauważalne po 40. roku życia. 
 
W ofercie Uroda Polska znajdziemy nie tylko kosmetyki dla dorosłych, ale również dla dzieci, które uwielbiają bajki!
 
To właśnie animowany film "Trolls" był inspiracją do stworzenia specjalnej linii, w której skład wchodzi szampon, dezodorant czy perfumy. W końcu wszyscy kochają te niesforne małe stworki!
 
„Mój urok to najpiękniejsza biżuteria. Olśniewam wewnętrzną siłą”.

Strona 1 z 251

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo