Reklama
Jesienna edycja Personal Branding Academy. 
6 spotkań
8 ekspertów 
3 edycje – Poznań, Warszawa, Gdańsk.
 
PERSONAL BRANDING ACADEMY to jedyny na rynku kompleksowy program, skutecznie uczący jak zbudować markę osobistą. Program zawiera wiedzę i umiejętności ze wszystkich obszarów tematycznych, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie, krok po kroku, zbudować swoją silną markę osobistą. 
Jeśli chcesz na bazie własnego potencjału zbudować solidną i rozpoznawalną na rynku markę, chcesz odnieść sukces zawodowy i osobisty, postaw na siebie i renomę własnego nazwiska. W dzisiejszym świecie personal branding nie jest już tylko modą, jest wręcz koniecznością, aby zaistnieć na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku. Jest narzędziem do zbudowania swojej wiarygodności, rozpoznawalności, niepowtarzalności. 
 
Celem Akademii jest zbudowanie silnej osobistej marki przez każdego uczestnika Akademii. Marka osobista, w dłuższej perspektywie czasowej, daje przewagę w działaniach marketingowych i sprzedażowych i ma dzisiaj wymierną wartość rynkową. Twoja marka osobista to Twój własny i niepowtarzalny kanał marketingowy, dzięki któremu zbudujesz grono oddanych klientów.
 
DLA KOGO JEST AKADEMIA?
Dla przedsiębiorców, specjalistów, ekspertów, freelanserów, menedżerów.
 
Dla Ciebie, jeśli…
-planujesz założyć własny biznes i nie wiesz od czego zacząć, aby odnieść sukces
-prowadzisz swój biznes i nie bardzo wiesz, co zrobić, aby Klienci wybierali właśnie Twoje usługi, produkty
-jesteś specjalistą, ekspertem w swojej dziedzinie, ale nie wiesz jak się wyróżnić na tym konkurencyjnym rynku, jak zakomunikować swoją wiedzę, jak się „sprzedać”, jak obrócić swoją wiedzę i talenty w pieniądze
-pracujesz na etacie i chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz jak się wyróżnić w tym stosie CV leżących na biurku rekrutera z firmy Twoich marzeń, która właśnie szuka pracownika takiego jak Ty
-jesteś na początku drogi zawodowej i już teraz chcesz świadomie budować swoją markę i kierować życiem zawodowym
-jesteś zainteresowany/a zbudowaniem marki osobistej, gotowy/a do bardziej świadomego zarządzania sobą, relacjami i efektywnego komunikowania siebie w globalnym i multimedialnym świecie
JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Akademia składa się z sześciu modułów – całodniowych spotkań, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności i przy wsparciu ekspertów budują krok po kroku swoją markę.
Sprawdź jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz na Akademii  http://personalbrandingacademy.pl/o-akademii/
Program Akademii to wiedza z zakresu brandingu, marketingu, promocji i najnowszych narzędzi komunikacji, PR-u, wizerunku, mowy ciała, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego i sprzedaży. Każde spotkanie ma charakter praktycznych warsztatów w małej grupie, aby każdy uczestnik mógł w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę.
Zobacz szczegółowy program, terminy i koszty http://personalbrandingacademy.pl/program/
POZNAJ EKSPERTÓW AKADEMII
 
Akademię tworzy zespół ekspertów - przedsiębiorców i praktyków, którzy kierują z sukcesem swoimi firmami, prowadzą szkolenia i prelekcje, publikują eksperckie artykuły w mediach. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, przeprowadzimy Ciebie przez proces personal brandingu, którego efektem będzie Twoja silna marka osobista. Nauczymy Cię samodzielnie budować silną markę osobistą, bo znamy najnowsze trendy rynkowe oraz narzędzia do budowania i rozwijania marki. Po prostu wiemy jak to zrobić.
 
Poznaj zespół ekspertów Akademii
 
Masz w swoich rękach największy atut – samego siebie. Gdy do tego dołożysz silną, świadomie zbudowaną markę osobistą, wyróżnisz się i odniesiesz sukces. Marka to Ty.
 
PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKADEMII JUŻ DZIŚ
Wybierz pasujące Ci miasto i zacznij z nami tę pasjonującą przygodę. Zaczynamy 14 października w Poznaniu, 28 października w Warszawie i 4 listopada w Gdańsku. Zapisy na końcu strony “Program” 
 
Jeśli masz pytania, potrzebujesz dodatkowych informacji, nie jesteś pewien czy ta oferta jest dla Ciebie, a może chcesz się zgłosić do Akademii napisz lub zadzwoń do nas.
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo