Reklama
W ramach programu Polish Golf, jako jedno z najważniejszych wydarzeń golfowych, organizowane jest Zakończenie Sezonu Golfowego, połączone z wręczeniem nagród PGA - Polish Golf Awards, jedynym w Polsce plebiscycie golfowym.

 

 

Nagrody PGA - Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 r. Od 2015 r. Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków golfowych, które wyróżniają się na Polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. golfiści, którzy wyróżnili się w turniejach golfowych, firmy zaangażowane w promocję golfa oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w Polsce. Nominacja i zwycięstwo w plebiscycie daje unikalne możliwości promocji i marketingu, zarówno dyscypliny jak i poszczególnych obiektów golfowych.
 
Głosowanie, odbywające się poprzez stronę internetową www.pgaawards.pl, cieszy się dużym zainteresowaniem. W chwili obecnej liczba głosujących dochodzi do 600 osób dziennie. Wszyscy zainteresowani mogą głosować na swoich faworytów w 13 kategoriach, zarówno na osoby indywidualne, jak też wydarzenia, ośrodki golfowe i firmy. Spośród najlepszych, Jury w składzie obejmującym wybitne osobistości ze świata golfa i biznesu, wybierze zwycięzców. Najlepsi zostaną wyróżnieni podczas corocznego spotkania golfowo-biznesowego, organizowanego w warszawskim Mamaison Hotel Le Regina w dniu 29 stycznia 2016.  
 
W ubiegłorocznej edycji nagrody otrzymali m.in. Tomek Iwan (Postęp Roku), Marek Tymiński i Adrian Meronk (Golfista Roku), Paweł Przybylski, Andrzej Macygon, William Siwek i wielu innych.
 
PGA - Polish Golf Awards jest realizowany przez ABK Sport, będącą częścią agencji komunikacji marketingowej ABK Grupa.
 
Więcej informacji na stronach www.pgaawards.pl i www.polishgolf.pl.
 
Organizator: ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl
Partnerzy: Mamaison Hotel Le Regina, Bank BGŻ BNP Paribas, Remy Martin
Partnerzy medialni: nc+, The Warsaw Voice, Esquire, Świat Elit
 
 
mat. prasowe Organizatora

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo