Reklama

W warszawskim hotelu Gromada 20 czerwca 2015 r. odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości poznaliśmy Laureatów prestiżowych projektów „RZETELNI” oraz „Lider Polskiej Gospodarki”, przedsięwzięć realizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.
Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności  to inicjatywa,  której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów  w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia.

W tym roku Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych,  instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, wyłoniła Laureatów Projektu „RZETELNI” oraz „Lider Polskiej Gospodarki”. Nagrodzeni to podmioty, o których śmiało można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, które podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.
W ramach projektu „Rzetelni” przyznane zostały Certyfikaty na poziomie regionalnym, ogólnopolski i europejskim. Certyfikaty te w zależności od prowadzonej działalności zostały podzielone na następujące obszary: Rzetelni w Biznesie, Rzetelni w Ochronie Zdrowia, Rzetelny Samorząd, Rzetelna Instytucja,  Rzetelny Menedżer, dodatkowo przyznano również Złote Certyfikaty. Tytułem Lidera Polskiej Gospodarki  zostały uhonorowane marki oraz osoby, które swoją działalnością inspirują innych.

Ponadto, Rada Programowa przyznała również Nagrody Specjalne, w tym regionalne – kandydatury zgłoszone na wniosek patronujących inicjatywie urzędów Marszałkowskich i Wojewódzkich oraz ogólnopolskie – kandydatury zgłoszone na wniosek Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług.
Uroczystość, tym razem prowadzona przez Paulinę Chylewską oraz Jacka Kawalca, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Michała Wiśniewskiego i zespołu Hot Sun, wieczór uświetnili też wspaniałym występem Młodzi Aktorzy Teatru Muzycznego „TINTILO”.

 


Więcej informacji na temat inicjatyw organizowanych przez MZHPiU dostępnych na stronach: www.polskagospodarka.org.pl, www.mzhpiu.pl

Organizatorzy:
Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług,                  
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Poparcie Programu:
Ministerstwo Gospodarki
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego                                                                                                                                                             
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ministerstwo Sprawiedliwości

Patroni:
Marszałek Województwa Lubelskiego,
Marszałek Województwa Lubuskiego,
Marszałek Województwa Małopolskiego,
Marszałek Województwa Podkarpackiego,
Marszałek Województwa Śląskiego,
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,
Marszałek Województwa Wielkopolskiego,
Wojewoda Dolnośląski,
Wojewoda Lubuski,
Wojewoda Małopolski,
Wojewoda Mazowiecki,
Wojewoda Opolski,
Wojewoda Podkarpacki,
Wojewoda Podlaski,
Wojewoda Śląski,
Wojewoda Świętokrzyski,
Wojewoda Warmińsko-Mazurski

Współpraca:
Pracodawcy RP, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej

Wiecej>>>

mat. prasowe MZHPiU, Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo