Reklama
W niedzielę, 9 grudnia 2018 r. w Hotelu Mariott w Warszawie odbędzie się 11-ta edycja Międzynarodowego Kiermaszu Dobroczynnego organizowanego przez SHOM (Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych w Warszawie). Celem akcji jest zebranie funduszy na rzecz potrzebujących w Polsce. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama RP, Agata Kornhauser-Duda.
 
24 listopada w luksusowych wnętrzach Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbyła się IX edycja Gali „Luksusowa Marka Roku 2018”. Wyśmienite menu, wykwintne alkohole, wspaniali goście oraz luksus w pełnym wydaniu były myślą przewodnią tego wyjątkowego wieczoru, który prowadzili Katarzyna Motloch i Wiola Wrzesińska. Od dziewięciu lat organizacją tego przedsięwzięcia zajmuje się Mariusz Pujszo, który jest również pomysłodawcą.
#nieoceniajpopysku to hasło tegorocznej Gali charytatywnej TY Fundujesz DOBRO! 2018, a zarazem akcja edukacyjna podjęta przez fundację AST, która zajmuje się niesieniem pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci" schronisk w całym kraju.
Już 24 listopada 2018 r. do Hotelu Zamek Janów Podlaski zjadą się przedstawiciele najbardziej luksusowych marek. Podczas IX edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018“ statuetki trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel, a także specjalne wyróżnienie  otrzymają "Twórcy Luksusu".  
 
W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2019 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Patronem Medialnym Kongresu jest Świat Elit. Temat przewodni brzmi: „Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”
 
Największy pokaz mody folk w kraju - ”POLKI FOLKI VIII” już wkrótce! Tegoroczna edycja odbędzie się 28 października 2018 roku i będzie to już 8 impreza z tej serii. Jak co roku wydarzenie oparte jest na konkretnym motywie przewodnim, w tym będą to elementy folkloru polskiego w wybuchowym połączeniu z folklorem naszych wschodnich sąsiadów – Ukrainy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Roksolana Bogutska sławna Projektantka z Ukrainy której kolekcje inspirowane tradycją to elegancki luksus i zadziwiająca mieszanka ukraińskich motywów nawiązujących do kultury narodowej.  
 
JUŻ W LISTOPADZIE
 
Zbliża się gala w otoczeniu najbardziej luksusowych marek. Już 24 listopada 2018 roku w Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbędzie się IX edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018”. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego  świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. 
 
W październiku uszy i oczy świata biznesu będą zwrócone w stronę Katowic i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Tam bowiem odbędzie się największe w Europie wydarzenie biznesowe dla firm sektora MŚP. Postęp technologiczny w kontekście ludzi i odpowiedzialności to temat przewodni 8 Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Rejestracja na wydarzenie właśnie wystartowała.
 
Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce ponownie!
 20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym!

Strona 1 z 49

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo