Reklama
8 września przypada Dzień Dobrych Wiadomości. To idealny czas, żeby za pomocą drobnego gestu czy miłego słowa pomóc innym, jednak warto to robić nie tylko od święta. Poznaj projekt „Serce Rośnie” i już dziś zainspiruj się dobrocią razem z marką Wawel! Bo kiedy „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”! 
 
 
Wawel inspiruje do czynienia dobra
Marka Wawel, realizując już II edycję akcji społeczno-konsumenckiej Serce Rośnie, chce pokazać, jak ważne jest czynienie drobnych dobrych uczynków. Inspirowanie ludzi do małych gestów dobroci poprzez wprowadzanie ich w dobry nastrój jest wpisane w misję marki, a sama idea czynienia dobra jest obecna we wszystkich działaniach Wawelu zgodnie z hasłem „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. Nie trzeba przecież czynić wielkich gestów – wystarczy gest, słowo, dobra wiadomość. 
 
Słodkości marki Wawel to szczęście, którym możesz się dzielić! 
Marka wierzy, że dostarczając najwyższej jakości słodycze wprowadza swoich konsumentów w dobry nastrój i tym samym inspiruje do czynienia dobra. Dlatego, każdy kto kupi produkty marki Wawel oznaczone specjalnym serduszkiem – może przeznaczyć realną kwotę pieniężną na wsparcie jednej z pięciu organizacji charytatywnych: Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, Fundacji „Wawel z Rodziną”, „Akademii Przyszłości” księdza Jacka Stryczka, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Łącznie na pomoc potrzebującym marka przeznaczy kwotę aż do 2,5 mln złotych. Akcja trwa do końca roku 2018 r., a moc pomagania ma cała oferta Wawelu dostępna na rynku, w tym słodycze na wagę.
 
Działalność dobroczynna Wawelu cieszy się wieloletnią tradycją
Już na początku XX w., część zysku ze sprzedaży czekolady Lotniczej od Wawelu przeznaczono na cele społeczne. Powołanie w 2008 r. Fundacji „Wawel z Rodziną”, która wspiera dzieci i młodzież, aby ułatwić im start w dorosłe życie, a także akcja „Serce Rośnie” to kontynuacja działalności charytatywnej marki.
 
Więcej informacji na temat działań prowadzonych przez firmę Wawel można znaleźć na stronach internetowych: www.wawel.com.pl, www.dobreskladniki.pl, www.sercerosnie.com.pl oraz na oficjalnym profilu marki na Facebooku.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo