Reklama

Wraz z początkiem sierpnia firma Align Technology, twórca leczenia Invisalign®, dołączyła do grona klientów Aliganza Fashion Agency.
 
System Invisalign to niemal niewidoczny sposób prostowania zębów. Wykorzystuje się w nim zestaw przezroczystych nakładek dostosowanych do danego pacjenta, które należy wymieniać co około dwa tygodnie. Nakładki w sposób kontrolowany i stopniowy przesuwają zęby, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu końcowego.
 
Leczenie Invisalign pozwala osiągnąć wymarzony, zdrowy uśmiech bez zmian w dotychczasowym stylu życia. Można je zdejmować, co pozwala normalnie wykonywać codzienne czynności, takie jak mycie zębów czy jedzenie ulubionych potraw. System Invisalign sprawił, że ponad 4 mln pacjentów na całym świecie osiągnęło swój wymarzony uśmiech.
 
Od sierpnia 2017 agencja jest odpowiedzialna za działania z zakresu kontaktu z mediami, a także projektów specjalnych i współpracy VIP.
 
Obsługą klienta zajmie się zespół: Senior Account Executive Katarzyna Rodzoch oraz Junior Account Executive Marta Rzepecka.
 
Aliganza Fashion Agency jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa od 2000 r., a swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, celebrity endorsement, działań w social media oraz eventów.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo