Reklama
Zespół Francji, pod przewodnictwem kapitana Ambasadora Francji Pierre Levy nie dał szans drużynie Europy, której kapitanem był Timothy Corcoran (Irlandia), wygrywając wynikiem 258:221.
 
W bardzo przyjemnej, towarzyskiej atmosferze i przy sprzyjającej pogodzie odbył się kolejny mecz golfowy Warsaw Cup: France – Europe 2017 na polu First Warsaw Golf, w którym drużyna golfistów francuskich zmierzyła się z drużyną golfistów z pozostałych krajów europejskich. Tradycja tych spotkań jest kontynuowana od wczesnych lat 90-tych, a tegoroczne wydarzenie pod nazwą CCIFP Cup 2017 France – Europe rozegrane zostało o puchar Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.
 
Golfiści, biorący udział w organizowanych od lat zawodach, stanowią ekskluzywną grupę osób ze świata biznesu, polityki i sportu, a rozgrywane mecze stanowią okazję do spotkania w towarzystwie dzięki wspólnemu tematowi zainteresowań jakim jest golf. Po części golfowej, uczestnicy wraz z rodzinami wzięli udział w uroczystej kolacji połączonej z wręczeniem nagród, zorganizowanej w rezydencji Ambasadora Francji Jego Ekscelencji Pana Pierre Levy.
Głównym partnerem wydarzenia była Francusko-Polska Izba Gospodarcza, a nagrody ufundowała firma Marie Brizard Wine & Spirits Polska.
 
Organizator: ABK Sport - agencja marketing sportowego www.abksport.pl, Polish Golf www.polishgolf.pl
Partnerzy: Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Marie Brizard Wine & Spirits Polska
 

mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo