Reklama
8-9 grudnia, Hala Gwardii, plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa
 
Wyjątkowe dwa dni – spotkanie MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT w grudniowej, świątecznej atmosferze! 
HALA GWARDII – jedno z najmodniejszych miejsc handlowo-gastronomicznych, w samym sercu stolicy. 
Z początkiem grudnia ruszyła świąteczna kampania Centrów Handlowych PASAŻ TESCO. 
 
Hasłem tegorocznej akcji jest „PASAŻ TESCO. TWOJE MAGICZNE ŚWIĘTA”. Jej inauguracją był event świąteczny, który odbył się 1 grudnia w C.H. Tesco Gocław przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie. 
 
Święto miłośników wyłapywania niezwykłych okazji zaczęło się już dzisiaj! 
 
Cyber Monday to dodatkowo szansa na upolowanie „perełek” w okazyjnych cenach w internetowych sklepach. To dobra okazja na zaopatrzenie się w prezenty idealne na miarę naszych przedświątecznych potrzeb. Sprawdź skąd wzięło się to święto i jak możesz na nim skorzystać!
 
16 listopada w Warszawie odbędzie się Forum Przedsiębiorczości Kobiet organizowane przez Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. 
 
 
 
 
Motywem przewodnim spotkania będzie praktyczne zastosowanie nowych technologii w biznesie. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pani Jadwigi Emilewicz. 
Analitycy przewidują, że do roku 2030 rynek pracy w dobrze rozwiniętych krajach Europy radykalnie się zmieni. Ich zdaniem przestanie istnieć 30 – 45 % miejsc pracy. Już dziś, warto więc pomyśleć o własnym biznesie.
 
TERMIN:        12 listopada 2018
CZAS:            10:00 – 18:00 
MIEJSCE:      T POINT Concept Store Łódź Al. Politechniki 22/24   
 
 
 
 
 
Spotkanie poprowadzą Jola Lewicka, profesjonalna brafitterka, body coach, właścicielka marki Li PARIE Lingerie oraz Adriana Jabłońska, trener wizerunku, właścicielka T POINT Concept Store Łódź. 
 
Przygotowaliśmy warsztat o 7 krokach do pokochania swojego ciała. 
13. listopada o godz. 18.00 w Empik Junior Warszawa z okazji premiery najnowszej książki Doroty Wellman „Życie Towarzyskie”. odbędzie się spotkanie autorki z czytelnikami. Wstęp na spotkanie jest wolny!
 
 
–program, który przywraca nastolatkom pewność siebie i wiarę we własne możliwości
 
59% dziewczynek na świecie nie ma wysokiej samooceny! W Polsce ten odsetek dochodzi aż do 81% nastolatek, które w wyniku braku wysokiej samooceny nie są w stanie w pełni realizować swojego potencjału. Odpowiedzią na ten problem jest „Program Dove Self-Esteem – Budowanie pozytywnej samooceny”. 
To już kultowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulinarno-kulturalnych wydarzeń Warszawy. W dniach 19-20 października 2018 r. kilka tysięcy gości odwiedziło Festiwal Wódki i Zakąski w Reducie Banku Polskiego. Pojawili się zarówno koneserzy najlepszych alkoholi, jak i pasjonaci dobrego jedzenia, a także osobistości znane z pierwszych stron gazet. Festiwal okazał się jeszcze większym sukcesem niż rok temu, co tylko dowodzi, że takie święto polskiej kultury alkoholi i kulinariów jest tym, czego Polacy od dawna oczekiwali. 
 
 
Marka OCHNIK już w przyszłym roku będzie celebrować okrągły jubileusz. Przez trzydzieści lat działalności otworzyła 96 salonów sprzedaży i nadal poszerza swój asortyment.
 
 
W Galerii Mokotów miało miejsce otwarcie nowego, powiększonego salonu marki, a gości z pierwszych stron gazet witała Natalia Kossut, dyrektor ds. marketingu OCHNIK wraz z zespołem. Na evencie pojawili się: Izabela Kuna, Katarzyna Żak, Małgorzata Pieczyńska, Anna Dereszowska, Maria Dejmek, Magda Steczkowska, Dorota Gardias, Beata Chmielowska-Olech, Lidia Popiel, Karolina Szostak, Mariola Bojarska-Ferenc, Odeta Moro, Dorota Williams, Marta Kuligowska, Tomasz Ciachorowski, Marcin Cejrowski, Mateusz Hładki, Jakub Kucner, Jan Kuroń, Bożydar Iwanow, Ewa Szabatin, Eliza Gwiazda, Vasina Maćkowiak oraz Joanna Sokołowska-Pronobis, która po raz kolejny organizowała event dla marki OCHNIK.
 

Strona 1 z 87

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo