Reklama
WARSZAWA, KINO ILUZJON, KINOTEKA
25-28  PAŹDZIERNIKA 2018
 
3. UKRAINA! Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 25-28 października w Warszawie w kinach Iluzjon i Kinoteka. W tym roku w programie nowe produkcje filmowe, goście z Ukrainy, wystawa, debaty, animacje dla dzieci, a także koncert oraz warsztaty. Będzie to już trzecia edycja festiwalu poświęconego kinematografii ukraińskiej, a dwa poprzednie lata pokazały jak silna jest potrzeba rozmowy, wzajemnego poznania 
i zrozumienia.
Zakupy internetowe cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród młodych, aktywnie żyjących osób. Wśród nich najczęściej wybieranymi produktami są książki, płyty oraz artykuły szkolne. Kupując w sieci można w szybki i wygodny sposób zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zaoszczędzić. Warto jednak w gąszczu atrakcyjnych propozycji zwracać uwagę na kluczowe kwestie, czyli: jakość, sposób dostawy i płatności, terminowość, a przede wszystkim wybierać e-sklepy mające dobrą opinię. 
 
Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji 
Wyjątkowe wydarzenie dla pasjonatów branży beauty po raz pierwszy w Polsce! 
 
 
 
29 września zakończył się kolejny sezon pokazów w Multimedialnym Parku Fontann - atrakcji,  która w każdy letni weekend, gromadziła nieprzebrane rzesze warszawiaków i turystów. 
 
Jubileusze skłaniają do podsumowań. Zerka się na liczby, statystyki, trendy i wielkości. Ale moim zdaniem takie zjawisko jak Maraton Warszawski wymaga trochę innego rodzaju analizy. Dlatego moje podsumowanie 40 lat Wielkiego Biegu (z czego aż siedemnaście to
historia, którą współtworzyłem) zamyka się w jednym słowie: zaufanie.
 
Międzynarodowa konferencja o historii żywienia
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
 
 
Królewski stół jako laboratorium kulinarnych i politycznych pasji dawnych epok, manifestacja potęgi smaku jako narzędzia władzy – o tym mówić będą badacze z Europy i Stanów Zjednoczonych zajmujący się historią żywienia i food studies oraz praktycy zainteresowani popularyzacją kulturowego znaczenia jedzenia dawniej i dziś. Zapraszamy do Muzeum Pałacu w Wilanowie na międzynarodową konferencję!  
 
Tradycyjnie już czasopisma Twój Styl i Show organizują wraz z wybranymi firmami specjalną akcję rabatową - Stylowe zakupy. Akcja trwa zaledwie kilka dni, a w czasie jej trwania dzięki kodom podanym w czasopismach można taniej kupić wymarzone produkty ulubionych firm. 
 
 
Tegoroczny Festiwal Wódki i Zakąski odbędzie się w dniach 19-20 października br. na aż trzech poziomach Reduty Banku Polskiego. Już samo miejsce stanowi o prestiżu i znamienitości tego wydarzenia. Codziennie, przez dwa dni Festiwalu, w godzinach od 12:00 do 22:00 będą czekać na Gości niezwykle ciekawe atrakcje.
 
Dzieci właśnie wróciły do szkoły, a rodzice rozmawiają o tym, jak udało im się przetrwać wyjątkowe długie, tegoroczne lato. Wakacje w Polsce trwają nawet 10 tygodni, a dzieciom wciąż mało, ale czy taka długa przerwa jest dobrym rozwiązaniem? Zdania w tej kwestii są podzielone. Wielu rodziców nie wie, co zrobić ze swoim dzieckiem przez tak długi czas. Twierdzą, że dzieci się nudzą, zapominają to, czego nauczyły się w szkole, a oni  mają mnóstwo problemów organizacyjnych i finansowych. Jakie są plusy i minusy długich wakacji?
 
Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, największego charytatywnego spaceru świata, który odbył się na warszawskiej Agrykoli. 10 tys. osób wspólnie pokonało ponad 81 tys. km, by ECCO mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 zł. Dodatkowo, dzięki zdjęciom ze spacerów, zebrano 40 tys. zł na alpakoterapię w warszawskim ZOO! Wspólnie na Agrykoli bawiło się i spacerowało 16 tys. osób.
 

Strona 1 z 86

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo