Reklama
Art of Diplomacy to wystawa artystów z ośmiu krajów, małżonków Ambasadorów akredytowanych w Polsce. Sztuka w dyplomacji polega na spojrzeniu na rzeczy z różnych perspektyw oraz na poruszaniu się między nimi. 
 
Już po raz piąty 20 dziewcząt z całej Polski wkroczy w dorosłe życie podczas Jubileuszowego Balu Debiutantek, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. 
 
 
Duet Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i Bitamina zagrają podczas 7. edycji trasy koncertowej CYDR LUBELSKI SPRAGNIENI LATA. - Łączy ich pasja i kreatywność, ale każdy z nich ma swój sposób na zaczarowanie publiczności - zapowiada Novika.
 
W dniu 10 kwietnia w warszawskim centrum handlowym Blue City odbyła się prezentacja sensorycznej instalacji autorstwa Jadwigi Husarskiej-Sobiny, stworzonej dla firmy Gatta. Marka zabrała zaproszonych gości w wyjątkową podróż po świecie, w którym budzą się pragnienia i powstaje zmysłowa, damska bielizna. Prezentację instalacji poprzedziła dyskusja na temat zmysłów z udziałem wyjątkowych gości.
 
Bezcenne eksponaty ze zbirów FONDATION NAPOLÉON oraz MUSÉE DE L'ARMÉE INVALIDES dotarły pod eskortą do Warszawy.
 
 
Długo oczekiwane, bezcenne eksponaty, które przed dwoma wiekami były własnością NAPOLEONA BONAPARTE dotarły bezpiecznie z Paryża do stolicy Polski! Wszystko w związku z wystawą, która już od najbliższego piątku 20 kwietnia będzie dostępna dla widzów w Pałacu Kultury i Nauki.
 
Pochodząca z Nysy, lecz od wielu lat mieszkająca w Londynie Joanna Szyc – Zimna zajęła trzecie miejsce w brytyjskiej edycji TOP Model. Polka startowała w kategorii Top Model plus 25. To był wieczór pełen emocji! W finale tegorocznej brytyjskiej edycji programu TOP Model  z sukcesami wystartowało aż kilka naszych rodaczek. 
 
Już po raz V będziemy obchodzić Dzień autyzmu na Ursynowie dołączając się do światowej akcji na temat świadomości autyzmu.
 
RODO to ostatnio gorący temat. Zostało już bardzo mało czasu na odpowiednie przygotowanie do nowego unijnego rozporządzenia. Niestety na niewiedzy i wkradających się emocjach przedsiębiorców żerują oszuści. Co zrobić, żeby nie dać się zastraszyć? 
Zaczęło się od zakupu wiertnicy do budowy studni w Sudanie, później była pomoc dla poszkodowanych cywilów w konflikcie zbrojnym na Ukrainie, a teraz budowa szkoły dla 260 uczniów na Zanzibarze. Dla Futuro Finance nie ma rzeczy niemożliwych! Wrocławska firma pokazuje, że pomoc nie zna żadnych granic. Pomoc dla zanzibarskiej wioski Mikungunini w odbudowie szkoły to kolejna inicjatywa pracowników Futuro Finance
 

Strona 1 z 80

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo